Obec Bukovec rešpektuje ochranu vašich údajov
Táto webová lokalita používa súbory cookie na správu autentifikácie, analýzy a ďalšie funkcie. Ak chcete úplne využiť našu webovú stránku, musíte súhlasiť s tým, že môžeme umiestniť tieto typy súborov cookie do svojho zariadenia.
  • AKTUALITY
  • OBEC
  • SAMOSPRÁVA
  • KULTÚRA
  • DOKUMENTY
  • KONTAKT
WEB

Kontakt

Návštevnosť

Napíšte nám

Udalosti

 Rok 2017

Vianočný turnaj v stolnom tenise - 3. ročník

Stalo sa už tradíciou, že na začiatku kalendárneho roka poslanci obecného zastupiteľstva ako aj starosta obce usporadúvajú Vianočný turnaj v stolnom tenise. Tohto roku sa konal už v poradí 3. ročník. Stolnotenisový turnaj sa odohral v sobotu 7. Januára 2017 so začiatkom o 14:00 hod. Do turnaja sa prihlásilo celkovo 22 súťažiacich.

V kategórii deti bolo 9 súťažiacich, menovite Patrik Grega, Veronika Gregová, Filip Kurka, Samuel Horňák, Kamila Kopiliaková, Sára Kováčová, Žofia Blišková, Tomáš Bolna a Richard Bolna.

Do ženskej časti turnaja sa prihlásili Iveta Hajníková, Lýdia Mikulová, Monika Rezníková a Slavka Molnárová.

Medzi mužmi o prvenstvo zabojovali Roland Grega, Imrich Tarhanič, Pavol Tarhanič, Pavol Oružinský, Dezider Horňák, Martin Oružinský, Patrik Sabol, Ján Rezník a Martin Pillár.

Kategóriu detí, ktorá sa hrala systémom „každý s každým“, ovládol Samuel Horňák, ktorý si tak po rokoch 2015 a 2016 vybojoval ako vôbec prvý hráč zlatý hetrik, a zapísal sa tak veľkými písmenami do histórie stolnotenisového turnaja v obci Bukovec.

V kategórii žien si spomedzi štyroch účastníčok prvenstvo vybojovala Monika Rezníková.

Zápasy v kategórii mužov sa rozohrali v dvoch skupinách, pričom z každej skupiny postúpili do play off štyria borci. Následnú nadstavbovú časť turnaja ovládol Martin Pillár a podľa známeho výroku Juliusa Caesara Veni, vidi, vici, teda prišiel, videl, zvíťazil.

Po vyhlásení oficiálnych výsledkov pokračovala voľná zábava až do neskorých večerných hodín.

výsledky fotogaléria

 Rok 2016

Silvestrovská zábava

Aj tento rok sa poslanci obecného zastupiteľstva obce Bukovec, menovite Slavka Molnárova a Ing. Lýdia Mikulová rozhodli zorganizovať silvestrovskú zábavu. V čase 19:05:47 sa teda v sále kultúrneho domu v Bukovci stretlo bezmála 60 "plesajúcich", aby pri tanci a dobrej hudbe strávili posledné chvíle roka 2016 a spoločne privítali Nový rok. Do tanca im vyhrával dj Stano. Po krátkom uvítacom príhovore všetkých prítomných v sále potešili krásnym spevom členovia klubu dôchodcov v obci "Vešele penzisci". Prítomní sa zabávali do skorých ranných hodín.

plagát fotogaléria

Fotogaléria

Novinky

Kalendár

Kurzy valút

Počasie